IVT CENTRUM - jeden partner ručí za vše

  • Používáme odlišný systém prodeje než naši konkurenti, kde jedna firma projektuje, druhá dodává a třetí servisuje. IVT CENTRUM je pro zákazníka jediným partnerem, který ručí za správný návrh, správnou instalaci a stará se i o záruční a pozáruční servis.  
  • Pokud se plně svěříte do péče IVT CENTRA, nikdo se nebude vymlouvat na špatný projekt, nebo špatnou montáž.   
  • Většina IVT CENTER se specializuje pouze na tepelná čerpadla a neplýtvá časem na montáže běžných zdrojů tepla. 

Kvalitní prodejní síť je pro IVT prioritou

  • Jen zkušená montážní firma umí tepelné čerpadlo správně navrhnout a dodat
  • Neprodáváme přes velkoobchody ani e-shopy 
  • Většina našich montážních firem zajišťuje i záruční a pozáruční servis
  • Naše nejlepší montážní firmy s označením IVT CENTRUM, mají za sebou i několik tisíc instalací tepelných čerpadel IVT 

Prodej, montáž a servis tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla jsou zdrojem budoucnosti a je bezkonkurečně provozně nejlevnější zdroj tepla pro Váš dům včetně ohřevu teplé vody.

Naše tepelná čerpadla dokáží ušetřit až 75 % potřebné energie pro vytápění a ohřev užitkové vody. Tepelná čerpadla nejsou závislá na roční době a spolehlivě pracují i při nejnižších venkovních teplotách s vysokým topným faktorem a neprodukují žádné škodlivé plyny – tepelná čerpadlanezatěžují životní prostředí.

Každé kvalitně nainstalované tepelné čerpadlo je vysoce efektivním zdrojem tepla pro Vaši domácnost. Díky tepelnému čerpadlu tak získáte i bezobslužný zdroj zelené energie a na tepelné čerpadlo dostanete i velice výhodnou sazbu elektrické energie, kterou můžete využít v celém domě.

IVT CENTRUM je pro zákazníka jediným partnerem , který ručí za správný návrh, správnou instalaci a stará se i o pozáruční servis tepelných čerpadel IVT.

Používáme odlišný systém prodeje n ež naši konkurenti, kde jedna firma projektuje, druhá dodává a třetí servisuje. IVT CENTRUM je pro zákazníka jediným partnerem, který ručí za správný návrh, správnou instalaci a stará se i o záruční a pozáruční servis.   Pokud se plně svěříte do péče IVT CENTRA, nikdo se nebude vymlouvat na špatný projekt, nebo špatnou montáž.  Většina IVT CENTER se specializuje pouze na tepelná čerpadla a neplýtvá časem na montáže běžných zdrojů tepla. 2 roky plná záruka - na všechna tepelná čerpadla IVT (kryje náhradní díl i jeho výměnu) 5 let materiálová záruka - od třetího do pátého roku (kryje náhradní díl) 10 let materiálová záruka - od šestého do desátého roku (kryje cenu kompresoru)  U většiny tepelných čerpadel IVT, která nemají prodlouženou materiálovou záruku zahrnutu v ceně, je možné jí dokoupit. 

Potvrzení odborné způsobilosti pro montáž tepelných čerpadel IVT.

Osvědčení k montážím systému sálavého topení Giacomini.


© Copyright IVT Heating systems